1943 Deadly Desert Premium v1.3.0 PARA HİLELİ MOD APK

1943 Deadly Desert Premium v1.3.0 PARA HİLELİ APK, strateji, savaş ve tarihi oyunları seviyorsanız yapımcılığını HandyGames stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız askeri güçler ile bulunduğunuz savaş alanında düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, onlara ait bölgeleri işgal etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 943 Deadly Desert Premium içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede askeri güçlerinizi istediğiniz gibi geliştirebilir, en tehlikeli orduları bilene yenebilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, uzun soluklu oyun yapısı, farklı modlar, gerçek tarihten savaşlar ve dahası sizleri bekliyor. 1943 Deadly Desert Premium v1.3.0 sürümünde yeni savaşlar, görevler, haritalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 1943 Deadly Desert Premium Play Store’da 11.99TL’dir.


- Advertisement -


Çöl topraklarındaki heyecanlı İkinci Dünya savaşları sizi beklemekte. Zekanız ve liderlik yetenekleriniz zafer veya yenilgiyi tayin edecek. Tarihteki en zorlu savaşta hayatta kalabilecek misiniz?

“1943 – Kamp içinde sıcak, tozlu bir rüzgar esiyor. Gözcüler ağır Wehrmacht güçlerinin varlığını bildiriyor. Desert Fox batı vahaya doğru ilerliyor. Savaşa hazır tüm İngiliz birlikler işgali püskürtmek için yüksek alarm seviyesindeler. Aynı zamanda, mihver devletleri hayati bir yeniden ikmal merkezine saldırmak için hazırlanıyorlar. Bir sonraki savaşları için ağır tanklar, toplar ve ikmal taşıtları ile yola koyuldular. Hangi tarafı seçeceksin?”

TOPYEKUN SAVAŞ
Müttefik kuvvetler ile Eksen güçleri arasında geçen, kaderleri belirleyecek 2. Dünya Savaşı! Yolunu seç ve ordunu zafere taşı!

SIRA TABANLI TAKTİK SAVAŞ
Nihai zafer için doğru savaş stratejisi anahtar konumdadır! Savaş alanındaki subaylarınıza emirler gönderin. Komutanız altındaki birliklere ilham verecek ve onları güçlendireceklerdir!

TEHLİKELİ GÖREVLER
Tüm zamanların en büyük generali ol ve taktiksel becerilerini birçok farklı savaşta kanıtla! Yeni görevler, haritalar ve senaryolar aç!

DEVASA SİLAH DEPOSU
Taktiksel olasılıklarınız neredeyse sınırsız. Tanklar, uçaklar, piyadeler, paraşütçüler, toplar ve diğer birçok güçlü özel birlikler ve silahlar ile savaşın!

ÇEŞİTLİ SAVAŞ ALANLARI
Karadan ve havadan düşman hattını kırıp geçin! Askerlerinize savaş alanına doğru ilerlerken liderlik edin ve Afrika’nın tarihi savaş alanlarında düşmanlarınızı ezin!

STRATEJİ EN İYİ HALİNDE
Taktiksel dahiniz için daha fazla yeni birlikler! Yıkıcı hava saldırıları emri verin ve cebri yürüyüş emrini kumanda edin. Riskler ve sonuçlar yüksek, ama şanlı zaferin ödülü ufukta!

Özellikler:
 II. Dünya Savaşı sıra-tabanlı strateji aksiyonu
 Heyecanlı harekatlar ve zorlu görevler
 Fantastik ödüllerle beraber sürekli güncellenen görevler
 Her strateji oyunu hayranının mutlaka elde etmesi gereken bir oyun
 Birçok farklı askeri birlik
 Karşılıklı çevrimiçi çok oyunculu savaşlar
 Dönüşümlü çok oyunculu savaşlar
 Ayrıntılı grafikler ve muhteşem müzikler
 Tam tablet desteği
 Google Play oyun servislerini destekler

‘1943 Deadly Desert’ oynadığınız için teşekkür ederiz!


OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

1943 Deadly Desert Premium v1.3.0 PARA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD
(HİLELİ) 1943 Deadly Desert Premium v1.3.0 MOD APK İNDİR – 92MB

(HİLELİ) YEDEK LİNK Google Drive

(HİLELİ) Yedek Link Yandex Disk


(HİLESİZ) 1943 Deadly Desert Premium v1.3.0 MOD APK İNDİR – 92MB

(HİLESİZ) YEDEK LİNK Google Drive

(HİLESİZ) Yedek Link Yandex Disk


Google Play Bağlantısı

1943 Deadly Desert Premium KURULUMU

1943 Deadly Desert Premium v1.3.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

1943 Deadly Desert Premium 1.3.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar