20.Yüzyıl Alternatif Tarih v1.0.7 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD 20th century – alternative history v1.0.7 PARA HİLELİ APK,

strateji, savaş ve yönetim türündeki oyunlar, yapımcılığını bu tür oyunları ile ünlenen Oxiwyle firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ülke ile bulunduğunuz dünya haritası üzerinde rakip devletlere karşı mücadele etmek ve topraklarınızı genişletmektir.

- Advertisement -

20 yüzyılı – alternatif tarih MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açık

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, askeri güçlerinizi rahatça geliştirip düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, fethetmeniz gereken topraklar, politika ve dahası sizleri bekliyor. 

TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

20 yüzyılı – alternatif tarih Play Store’da pek indirilmesi yoktur.
DOWNLOAD

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


20.Yüzyıl Alternatif Tarih v1.0.7 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

20.Yüzyıl Alternatif Tarih v1.0.7 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

20.Yüzyıl Alternatif Tarih v1.0.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

20.Yüzyıl Alternatif Tarih 1.0.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda OSMANLI DEVLETİ yönetiminizde olur ve günlük kazancınız çok yüksek miktardadır. (farklı bir ülke seçerseniz para hilesi çalışmaz ve bazı cihazlarda farklı bir ülkeden başlayabilir ama paranız sınırsız olur.)

20.Yüzyıl Alternatif Tarih 1.0.7 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar