60 Parsecs v1.0.3 FULL APK

Download 60 Parsecs v1.0.3 FULL APK, hayatta kalma, zamana karşı yarış ve kriz yönetimi oyunları, yapımcılığını Robot Gentleman firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz uzay üssünde ve dünyada oluşan patlamadan sonra kapsülde hayatta kalmaya çalışmak ve olabildiğince idare etmektir.

Hızlıca toplamanız gereken ekip üyeleri, yiyecek, ekipman ve dahası sizleri bekliyor. Kimlerin yaşayacağına karar vermek, kaynaklarınızı idareli kullanmak, tehditleri ortadan kaldırmak parmaklarınızın ucundadır.

- Advertisement -

60 Parsecs v1.0.3 sürümünde herkes için indirilebilir hale gelmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. 60 Parsecs! Play Store’da 14.99TL’dir.

60 Parsecs v1.0.3 FULL APK KURULUMU

60 Parsecs v1.0.3 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

60 Parsecs v1.0.3 FULL APK DOWNLOAD

60 Parsecs | Yeni ve Eski Sürümleri

60 Parsecs full apk

60 Parsecs v1.0.3 FULL APK

0
Download 60 Parsecs v1.0.3 FULL APK, hayatta kalma, zamana karşı yarış ve kriz yönetimi oyunları, yapımcılığını Robot Gentleman firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar