60 Seconds Atomic Adventure v1.27.6 FULL ve MOD APK |Sınırsız Su ve Yiyecek

60 Seconds Atomic Adventure v1.27.6 FULL APK, zamana karşı yarış, hayatta kalma ve macera oyunları, yapımcılığını Robot Gentleman firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ev içinde aile bireylerini ve gerekli malzemeleri sığınağa taşımak, patlamadan sonra hayatta kalmaya çalışmaktır. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı senaryolar, onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor.

60 Seconds Atomic Adventure MOD APK sınırsız su hileli, sınırsız yiyecek hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz

- Advertisement -

60 Seconds Atomic Adventure v1.27.6 sürümünde yeni senaryo eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

60 Seconds! Atomic Adventure Play Store’da 14.99TL’dir, 7.500’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


60 Seconds Atomic Adventure v1.27.6 FULL ve MOD APK |Sınırsız Su ve Yiyecek DOWNLOAD


Hilesiz APK – Full APK – Orjinal APKHileli APK – Mod APK – Sınırsız Su ve Yiyecek
60 Seconds Atomic Adventure v1.27.6 FULL ve MOD APK |Sınırsız Su ve Yiyecek KURULUMU60 Seconds Atomic Adventure v1.27.6 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.


60 Seconds Atomic Adventure v1.27.6 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.robotgentleman.game60seconds” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

60 Seconds Atomic Adventure v1.27.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar