911 Operator v2.14.14 MOD APK | MEGA HİLELİ

DOWNLOAD 911 Operator v2.14.14 PARA HİLELİ APK, strateji, yönetim ve koordinasyon oyunları yapımcılığını Games Operators ve PlayWay SA firmalarının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız 911 ilk yardım hattında gelen aramaları-ihbarları değerlendirmek, gerekli ekipleri yönlendirmek ve düzeni sağlamaktır.

911 Operator MOD APK para hileli, gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık, FULL APK yani TAM SÜRÜM bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri oynayabilir, birliklerinizi rahatça geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı hikaye modları, aralarında İSTANBUL’unda bulunduğu onlarca dünya şehri, doğal afetler ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

- Advertisement -

911 Operator Play Store’da 39.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


911 Operator v2.14.14 MOD APK | MEGA HİLELİ DOWNLOAD


Para ve dlc Paket Hileli APK – Money and dlc Package Mod APK


dlc Paket Hileli APK – dlc Package Mod APK
911 Operator v2.14.14 MOD APK | MEGA HİLELİ KURULUMU

911 Operator v2.14.14 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

911 Operator 2.14.14 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

911 Operator 2.14.14 full apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan en büyük DLC paketin kilidi açıktır, büyük paket içine küçüklerde dahildir o yüzden diğerlerine gerek yoktur, indirmek için en üstteki Every Life Matters DLC paketinin solundaki kutuyu işaretleyin indirme bildirimi çıkacaktır.
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar