9th Dawn 3 RPG v1.52 PARA HİLELİ – MOD APK

Download 9th Dawn 3 RPG v1.52 PARA HİLELİ APK, RPG, açık dünya ve macera türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Valorware stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz mistik dünya içinde düşmanlarınızla savaşmak, görevleri tamamlamak ve karanlığa karşı olan mücadelede galip gelmektir. 9th Dawn 3 RPG içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz silahları satın alabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Tehlikeli görevler, keşfedilmesi gereken bölgeler, onlarca silah – zırh ve dahası sizleri bekliyor. 9th Dawn 3 RPG v1.52 sürümünde yeni oyun modu eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – piksel olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinde de bulunan oyunlardan birisidir. 9th Dawn III RPG Play Store’da 35.00TL’dir.

9th Dawn 3 RPG v1.52 MOD APK KURULUMU

UYARI : Android 6.0 ve üstü cihazlarda APK dosyasını indirip kurun, oyun açmadan önce ayarlar -> uygulamalar kısmından oyunu bulup depolama / dosyalara erişim izni verin ve oyuna açın. Aksi halde hile aktif olmaz.

- Advertisement -

Hile hakkında : kayıtlı profil üzerinden ilerlerseniz yüksek miktarda para ile başlarsınız.

9th Dawn 3 RPG v1.52 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

9th Dawn 3 RPG 1.52 para hile apk : oyun içinde kayıtlı profil üzerinden ilerlerseniz, yüksek miktarda parayla başlarsınız.

9th Dawn 3 RPG v1.52 MOD APK DOWNLOAD

9th Dawn 3 RPG | Yeni ve Eski Sürümleri

9th Dawn 3 RPG v1.52 PARA HİLELİ – MOD APK

0
Download 9th Dawn 3 RPG v1.52 PARA HİLELİ APK, RPG, açık dünya ve macera türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar