AdVenture Capitalist v6.3.7 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD AdVenture Capitalist v6.3.7 PARA HİLELİ APK

idle ve işletme oyunları, yapımcılığını Kongregate stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız iş adamı ile şirketler kurmak, en iyi şekilde yönetmek ve para kazanmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

AdVenture Capitalist MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız altın hileli
  • sınırsız bilet hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, kurulmayı bekleyen farklı şirketler, görevler ve dahası sizleri bekliyor. 

AdVenture Capitalist v6.3.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

AdVenture Capitalist Play Store’da 1.450.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


AdVenture Capitalist v6.3.7 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

AdVenture Capitalist v6.3.7 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

AdVenture Capitalist v6.3.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

AdVenture Capitalist 6.3.7 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artacaktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar