After the End Forsaken Destiny v1.3.0 FULL APK

DOWNLOAD After the End Forsaken Destiny v1.3.0 FULL APK

Kafa yoran, zorlu oyunlar, yapımcılığını NEXON M Inc. firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız garip karakter ile bulunduğunuz zorlu aşamalarda bulmacaları çözerek ilerlemek ve bölüm sonlarına ulaşmaktır.

- Advertisement -

Uzun soluklu oyun yapısı, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler, karmaşık ortamlar ve dahası sizleri bekliyor. Bulmacalar, zamanın eskittiği kalıntılar, toplanması gereken eşyalar parmaklarınızın ucunda olacaktır.

Oynanış tarzıyla Monument Valley serisine fazlasıyla benzemektedir. Gizemli yolculuğunuz içinde her şey size bağlıdır, seçimleriniz bölümü şekillendirecektir. 

TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

After the End Forsaken Destiny Play Store’da 14.99TL’dir, 3.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


After the End Forsaken Destiny v1.3.0 FULL APK DOWNLOAD

After the End Forsaken Destiny v1.3.0 FULL APK KURULUMU

After the End Forsaken Destiny v1.3.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar