AirFighters v4.1.6 TÜM KİLİTLER AÇIK – HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD AirFighters v4.1.6 UÇAK HİLELİ APK

Savaş, uçak simülasyon ve görev yapma üzerine kurulu oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ünlü RORTOS firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile bulunduğunuz bölüm içinde sizden istenilenler doğrultusunda uçuşlar yapmak ve görevleri tamamlamaktır.  

- Advertisement -

AirFighters içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm uçakların kilidi açık hileli, it dalaşı ve dünya hakimiyeti paketlerinin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm uçakları kullanabilirsiniz. Uzun süren görevler, farklı modellerde uçaklar, tehlikeli düşman hedefleri ve dahası sizleri bekliyor. 

AirFighters v4.1.6 sürümünde yeni uçak AC-130 SPECTRE eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve dokunmatik ile sağlanabilmektedir.

AirFighters Play Store’da 122.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


AirFighters v4.1.6 TÜM KİLİTLER AÇIK – HİLELİ APK MOD DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

AirFighters v4.1.6 MOD APK KURULUMU

AirFighters v4.1.6 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “it.rortos.airfighters” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

AirFighters v4.1.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

AirFighters 4.1.6 hile apk : oyun içindeki tüm uçak ve paketlerin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar