Alien Blackout v1.0.4 FULL APK – DOWNLOAD

DOWNLOAD Alien Blackout v1.0.4 FULL APK

gerilim, aksiyon ve hikaye oyunları, yapımcılığını D3 Go! firmasının üstlendiği Android platformunun geçtiğimiz aylarda giriş yapan oyunlardan birisidir.

- Advertisement -

Amacınız kontrolünü sağladığınız Amanda Ripley adından ki ana karakter ve ekibinizle bulunduğunuz uzay üssünde (Xenomorph) yaratığa karşı mücadele etmek ve kurtulmaya çalışmaktır. Zorlu seçimler, dikkat etmeniz gereken tehditler, kameralar ve dahası sizleri bekliyor.

Oynarken yönetimi Five Nights at Freddy’s benzetebilirsiniz ancak çok daha iyidir.

Alien Blackout v1.0.4 sürümünde onlarca hata düzenlemesi yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Alien: Blackout Play Store’da 34.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Alien Blackout v1.0.4 FULL APK DOWNLOAD

Alien Blackout v1.0.4 FULL APK KURULUMU

Alien Blackout 1.0.4 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar

Turbo Dismount v1.37.0 MOD APK (Tüm Kilitler Açık)

DOWNLOAD Turbo Dismount v1.37.0 FULL APK, kaza simülasyon ve araba sürme oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Secret Exit firmasının...

FarmVille 2 v11.8.3268 MOD APK (Anahtar Hileli)

DOWNLOAD FarmVille 2 v11.8.3268 ANAHTAR HİLELİ APK çiftlik kurma ve yönetim oyunları, yapımcılığını ZYNGA firmasının...

Top Speed Drag Fast Racing 3D v1.29.3 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Top Speed Drag Fast Racing 3D v1.1.29.3 PARA HİLELİ APK Araba yarış oyunları, yapımcılığını T-Bull...

100 DAYS Zombie Survival v2.9 MOD APK | ELMAS HİLELİ

Download 100 DAYS Zombie Survival v2.9 ELMAS HİLELİ APK, savunma ve zombi oyunları, yapımcılığını PREUS firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü...

Extreme Landings Pro v3.6.7 FULL APK

Download Extreme Landings Pro v3.6.6 FULL APK, simülasyon ve uçak yönetim oyunları, yapımcılığını RORTOS stüdyosunun üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız...

Defense Zone 3 Ultra HD v1.3.4 MOD APK | PARA HİLELİ

Download Defense Zone 3 Ultra HD v1.3.4 PARA HİLELİ APK, savaş, savunma ve strateji oyunları, yapımcılığını Artem Kotov’un üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir....