Alien Blackout v1.0 FULL APK

DOWNLOAD Alien Blackout v1.0 FULL APK

aksiyon, hikaye ve seçim tabanlı oyunlar, yapımcılığını D3 Go! stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Amanda Ripley ve ekibiniz ile bulunduğunuz uzay istasyonu içindeki tehlikeli Xenomorph yani uzaylıya karşı mücadele etmek ve kurtulmaya çalışmaktır.

- Advertisement -

Oynanış şekli ve kamera sistemi birleşince Five Nights at Freddy’s anımsatmaktadır. Uzun soluklu oyun yapısı, korumanız gereken ekibiniz, insanların peşini bırakmayan tehlikeli uzaylı ve dahası sizleri bekliyor.

Seçimlerinizi yapın, mürettebatı en iyi şekilde yönlendirin ve sağ şekilde çıkmalarını sağlayın. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Alien: Blackout Play Store’da 34.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Alien Blackout v1.0 FULL APK DOWNLOAD

Alien Blackout v1.0 FULL APK KURULUMU

Alien Blackout 1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar