All-Star Fruit Racing VR v1.3.1 HİLELİ MOD APK

All-Star Fruit Racing VR v1.3.1 HİLELİ MOD APK, araba sürme oyun ve yarış oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını XR Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz yol üstünde ilerlemek, engelleri aşmak, rakiplerinizi geçmek ve bitiş çizgisine varmaktır. All-Star Fruit Racing VR içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonun kadar çıkarabilir, tüm bölümlerde oynayabilirsiniz. Bitmek bilmeyen yollar, toplanması gereken meyveler, keskin virajlar ve dahası sizleri bekliyor. All-Star Fruit Racing VR v1.3.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. All-Star Fruit Racing VR Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.


- Advertisement -

İnanıldığının görülmesi gereken tam teşekküllü 3D VR yarışını yaşayın! Bağımlılık yaratan, kısa mesafeli meydan okumalarda meyve dolu pistlerde göz atın, zamanınızı yenmek ve her yarışta puanınızı maksimuma çıkarmak için! 

“All-Star Fruit Racing VR, bir VR yarış oyununda geçirdiğim en eğlenceli şeylerden bir tanesi. VR modunda ilerlemek için kafanızı kullanmak beklediğinizden çok daha sıkıdır ve sürüklenme kusursuz bir şekilde çekilir. ” 
– Henry Hoffman . Oyun Tasarımı için BAFTA Breakthrough Brit ve BAFTA kazananı 

“All-Star Fruit Racing VR’ye takılmak için bana sadece bir yarış sürdü. Benim için, oynadığım en iyi mobil VR oyunu.” 
– Andrew Douthwaite COO WEARVR. com

Hassas kontrol VR için özel olarak üretilmiştir – sadece kartınızın nereye gitmesini istediğiniz yere bakın. Ya da aldatıcı basit bir parmak kontrolü ile VR olmayan modu oynayın! 

Top Muz! 
Pistleri parçalara ayırın ve skor tablolarını karıştırın. Her köşeden bir saniyenin her kesimini sıkın, zıplayın ve chicane rekabeti arttırın! 

Yarışa hazır VR! 
Telefonunuzu bir Cardboard VR görüntüleyici içine yerleştirin ve Cardboard için özel olarak tasarlanan bir oyunda inanılmaz derecede gerçek bir VR dünyasını sürükleyin, çevirin, döndürün ve çevirin. 

Suyu Yedekleme! 
Meyveden kaçının ve pipoları, tehlikeler, takviyeler, kısa yollar, heyecanlı atlar ve çok sayıda yolla tamamlanmış, meyve dolu dolu pistlerde toplayın. 

Şeftali Kursları!
Tangerain Ormanı’ndan çarparak, yemyeşil Karpuz Şelalesi’nde harikulade, buzlu Erik Plummeti ve Coconaut Körfezi’nde varil boyunca sürüklenin. Süper zorlu Legend parça çeşitleri de dahil olmak üzere üç farklı zorluk seviyesinde çalışın! 

Bak ve git! 
VR modu, süper sezgisel yönetime yönlendirici kontrol sunar. Kartınızın yarışmasını istediğiniz yöne bakmanız yeterli!

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

All-Star Fruit Racing VR v1.3.1 HİLELİ MOD APK DOWNLOAD
All-Star Fruit Racing VR v1.3.1 MOD APK İNDİR – 86MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

All-Star Fruit Racing VR KURULUMU

All-Star Fruit Racing VR v1.3.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

All-Star Fruit Racing VR 1.3.1 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açıktır.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar