Angel Sword 3D RPG v2.0.0 MOD APK | PARA HİLELİ

Angel Sword 3D RPG v2.0.0 PARA HİLELİ APK, macera ve RPG oyunları, yapımcılığını DVide Arts Incorporated stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, kahramanınızı geliştirmek ve görevleri tamamlamaktır.

Angel Sword 3D RPG MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, bu sayede tüm özel eşyaları ve hayvanları satın alabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Mistik bir dünya, tehlikeli düşmanlar, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Angel Sword 3D RPG KURULUMU

- Advertisement -

Angel Sword 3D RPG v2.0.0 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.dvidearts.angelswordrpg” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Angel Sword 3D RPG v2.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Angel Sword 3D RPG 2.0.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakanız yeterlidir.

Angel Sword 3D RPG 2.0.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Angel Sword 3D RPG DOWNLOAD

Angel Sword 3D RPG | Yeni ve Eski Sürümleri

Angel Sword 3D RPG MOD APK

Angel Sword 3D RPG v2.0.0 MOD APK | PARA HİLELİ

0
Angel Sword 3D RPG v2.0.0 PARA HİLELİ APK, macera ve RPG oyunları, yapımcılığını DVide Arts Incorporated stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar