Angry Birds 2 v2.25.1 PARA HİLELİ – APK MOD

DOWNLOAD Angry Birds 2 v2.25.1 PARA HİLELİ APK

Uğraştıran oyunlar, yapımcılığını  Rovio Entertainment stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kuşlar ile bulunduğunuz bölümde düşmanlarınıza ait kaleleri yıkmak ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Angry Birds 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli
  • sınırsız enerji hileli

olarak sunuyorum bu sayede tüm özelliklerinizi geliştirebilir, rahatça sandık açıp oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, özel yeteneklere sahip kuşlar, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor. 

Angry Birds 2 v2.25.1 sürümünde yeni bölümler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Angry Birds 2 Play Store’da 4.200.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Angry Birds 2 v2.25.1 PARA HİLELİ – APK MOD DOWNLOAD

Angry Birds 2 v2.25.1 PARA HİLELİ – APK MOD KURULUMU

Angry Birds 2 v2.25.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Angry Birds 2 2.25.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Angry Birds 2 2.25.1 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Angry Birds 2 2.25.1 enerji hile apk : oyun içindeki enerjiniz sınırsızdır.

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar