Angry Birds Dream Blast v1.5.1 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Angry Birds Dream Blast v1.5.1 YETENEK HİLELİ APK

eşleme, bulmaca türündeki oyunlar, yapımcılığını Rovio Entertainment Corporation firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümde aynı renkten şekerleri denk getirmek ve patlatmaktır. 

- Advertisement -

Angry Birds Dream Blast MOD APK yani

  • sınırsız özel yetenek hileli
  • sınırsız can hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm bölümler kolayca bitirebilirsiniz. Ulaşmanız gereken yumurtalar, sinirli kuşlar, zorlu bölümler ve dahası sizleri bekliyor. 

Angry Birds Dream Blast v1.5.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Angry Birds Dream Blast Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Angry Birds Dream Blast v1.5.1 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Angry Birds Dream Blast v1.5.1 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

Angry Birds Dream Blast v1.5.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Angry Birds Dream Blast 1.5.1 can hile apk : oyuna giriş yaptığınızda can miktarına bakmanız yeterlidir.

Angry Birds Dream Blast 1.5.1 yetenek hile apk : oyun içinde bölümlerde özel yeteneklerinizin sayısı daima “100” yüzdür.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar