Angry Birds Evolution v2.0.0 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Angry Birds Evolution v2.0.0 MEGA HİLELİ APK

Angry Birds savaş oyunları, yapımcılığını Rovio Entertainment Ltd. firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde tamamen giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız kuşlar ile bulunduğunuz bölüm içindeki rakiplerinize saldırarak savaşı kazanmak ve harita üzerinde ilerlemektir. 

- Advertisement -

Angry Birds EvolutionMOD APK yani

  • yüksek atak hileli
  • sınırsız can hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmeden tüm düşmanlarınızı yok edebilirsiniz. Geniş oyun evreni, onlarca düşman, özel yetenekler, uzun soluklu oyun yapısı ve dahası sizleri bekliyor. 

Angry Birds Evolution v2.0.0 sürümünde tüm dünyaya sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Angry Birds Evolution Play Store’da 33.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Angry Birds Evolution v2.0.0 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Angry Birds Evolution v2.0.0 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

Angry Birds Evolution v2.0.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.rovio.tnt” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Angry Birds Evolution 2.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Angry Birds Evolution v2.0.0 ata hile apk : oyun içinde düşmanlarınıza yüksek atak yaparsınız.

Angry Birds Evolution v2.0.0 can hile apk : oyun içinde düşmanlarınız size “0” sıfır atak yapar.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar