Angry Birds Rio v2.6.13 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Angry Birds Rio v2.6.13 PARA HİLELİ APK

sinirli kuşların oyunları, yapımcılığını Rovio Entertainment Corporation firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kuşlar ile düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve yumurtalarınızı kurtarmaktır.

- Advertisement -

Angry Birds Rio MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz kadar özel yetenek satın alabilir, düşmanlarınıza ait  bölgeleri kolayca yıkabilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, özel yeteneklere sahip kuşlar, yıkılması güç kaleler, maymunlar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Angry Birds Rio Play Store’da 2.700.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Angry Birds Rio v2.6.13 APK MOD

Angry Birds Rio v2.6.13 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Angry Birds Rio v2.6.13 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Angry Birds Rio v2.6.13 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Angry Birds Rio 2.6.13 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar