Angry Birds Transformers v1.41.1 MOD APK | MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Angry Birds Transformers v1.41.1 PARA HİLELİ APK, macera ve öfkeli kuşların oyunları yapımcılığını Rovio Entertainment Corporation stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız robot kuşlar ile bulunduğunuz bölümlerde düşmanlarınızdan kaçmak, onlara ait bölgeleri yok etmek ve görevleri tamamlamaktır.

Angry Birds Transformers MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız kristal hileli bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, görevleri kolayca tamamlayıp, kuşları geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, yıkılmayı bekleyen hedefler, özel yeteneklere sahip kuşlar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Angry Birds Transformers v1.41.1 sürümünde yeni görevler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Angry Birds Transformers Play Store’da 1.730.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Angry Birds Transformers v1.41.1 MOD APK | MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Angry Birds Transformers v1.41.1 MOD APK | MEGA HİLELİ KURULUMU

Bilgilendirme : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirip silmiş iseniz, TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

Angry Birds Transformers v1.41.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.rovio.angrybirdstransformers” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Angry Birds Transformers v1.41.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Angry Birds Transformers 1.41.1 kristal hile apk : oyun içinde eğitim bölümlerini bitirdikten sonra harita üstündeyken sol alt kısımdaki yukarı doğru olan oka basın, açılan menüde 2.sırada kupa işareti vardır oraya girin ve ilk elmas ödülünüzü alın, kristal miktarınız sınırsız olacaktır. (temiz kurulum şarttır, en baştan başlamak zorundasınız)

Angry Birds Transformers 1.41.1 para hile apk : oyun içinde elmas bozdurarak parasal harcamalarınızı yapabilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir
Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar