Animus Harbinger v1.1.5 MOD APK | MEGA HİLELİ

[rating_form id=”3″]

DOWNLOAD Animus Harbinger v1.1.5 PARA HİLELİ APK, yaratıklara karşı mücadele ve aksiyon oyunları yapımcılığını TENBIRDS firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz görevlerde karşınıza çıkan tüm yaratıkları yok etmek ve bölümleri tamamlamaktır.

- Advertisement -

Animus Harbinger MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, gerçek parayla satılan eşyaların-özelliklerin kilidi açık hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yaratıklara karşı daima üstün olabilirsiniz. Tehlikeli yaratıklar, kullanabileceğiniz onlarca ekipman, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor.

Animus Harbinger v1.1.5 sürümünde yeni zırh setleri ve bölümler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Animus Harbinger Play Store’da 2.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLERAnimus Harbinger v1.1.5 MOD APK | MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Animus Harbinger v1.1.5 MOD APK | MEGA HİLELİ KURULUMU

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

BİLGİLENDİRME : hileyi kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamayı okuyunuz.


Animus Harbinger v1.1.5 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.tenbirds.animus2” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Animus Harbinger v1.1.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Animus Harbinger 1.1.5 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan oyun parası, elmas, özellik, ekipman ve dahasını satın alma butonlarına basarak sahip olabilirsiniz. (gerçek satın alma işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur.)

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar