Animus Harbinger v1.1.5 MOD APK | MEGA HİLELİ

[rating_form id=”3″]

DOWNLOAD Animus Harbinger v1.1.5 PARA HİLELİ APK, yaratıklara karşı mücadele ve aksiyon oyunları yapımcılığını TENBIRDS firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz görevlerde karşınıza çıkan tüm yaratıkları yok etmek ve bölümleri tamamlamaktır.

- Advertisement -

Animus Harbinger MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, gerçek parayla satılan eşyaların-özelliklerin kilidi açık hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yaratıklara karşı daima üstün olabilirsiniz. Tehlikeli yaratıklar, kullanabileceğiniz onlarca ekipman, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor.

Animus Harbinger v1.1.5 sürümünde yeni zırh setleri ve bölümler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Animus Harbinger Play Store’da 2.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLERAnimus Harbinger v1.1.5 MOD APK | MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Animus Harbinger v1.1.5 MOD APK | MEGA HİLELİ KURULUMU

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

BİLGİLENDİRME : hileyi kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamayı okuyunuz.


Animus Harbinger v1.1.5 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.tenbirds.animus2” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Animus Harbinger v1.1.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Animus Harbinger 1.1.5 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan oyun parası, elmas, özellik, ekipman ve dahasını satın alma butonlarına basarak sahip olabilirsiniz. (gerçek satın alma işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur.)

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar

Rich Snippets v2.1.0 – WordPress Plugin

Rich Snippets v2.1.0 – WordPress Plugin is the WordPress SEO Plugin on Codecanyon | Download Rich Snippets v2.1.0 Free on SLYMANN.com. A Rich Snippet displays additional data such as images,...

Taxi Sim 2016 v3.1 MOD APK | PARA HİLELİ

Download Taxi Sim 2016 v3.1 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve simülasyon oyunları, yapımcılığını Ovidiu Pop yani Ovilex Software firmasının üstlendiği Android platformunun popüler...

Survivors The Quest v1.8.800 – ELMAS HİLELİ APK

Survivors The Quest v1.8.800 – ELMAS HİLELİ APK DOWNLOAD (Survivors Görev) hayatta kalma ve macera türündeki oyunları sevenler yapımcılığını G5 Entertainment stüdyosunun üstlendiği Android platformunun...

Porto | Responsive WordPress + eCommerce Theme v4.4.5

Porto | Responsive WordPress + eCommerce Theme v4.4.5,Porto son derece özelleştirilebilir, kullanımı kolay ve tamamen duyarlı bir Duyarlı Wordpress + e-Ticaret Tema. Her türlü iş, portföy,...

CarX Drift Racing 2 v1.7.1 MOD APK | PARA ve ALTIN HİLELİ

Download CarX Drift Racing 2 v1.7.1 PARA HİLELİ APK, araba simülasyon ve drift yapma oyunları, yapımcılığını CarX Technologies firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından...

Racing Horizon Sonsuz Yarış v1.1.3 MOD APK | PARA HİLELİ

Download Racing Horizon Sonsuz Yarış v1.1.3 PARA HİLELİ APK, araba sürme oyunları, yapımcılığını Rooster Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü...