Animus Stand Alone v1.1.4 PARA HİLELİ APK MEGA HİLELİ

Animus Stand Alone v1.1.4 PARA HİLELİ APK MEGA HİLELİ, aksiyon, macera ve bolca mücadelenin olduğu oyunları seviyorsanız yapımcılığını TENBIRDS stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz görevlerde karşınıza çıkan tüm düşmanları yok etmek ve bölümleri tamamlamaktır. Animus Stand Alone içimde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, sınırsız yetenek hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yaratıklara karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, onlarca bölüm, devasa yaratıklar, bölüm sonu patronları ve dahası sizleri bekliyor. Animus Stand Alone v1.1.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Animus Stand Alone Play Store’da 29.99TL’dir.


- Advertisement -

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Animus Stand Alone v1.1.4 PARA HİLELİ APK DOWNLOAD

[alert variation=”alert-warning”]UYARI : oyunu oynayabilmek için Android 5.1 ve üzeri sistem gereklidir.[/alert](HİLELİ) Animus Stand Alone v1.1.4 MOD APK İNDİR – 25MB

(HİLELİ) YEDEK LİNK Yandex Disk

(HİLESİZ) Animus Stand Alone v1.1.4 FULL APK İNDİR – 25MB

(HİLESİZ) Yedek Link Yandex Disk

Animus Stand Alone v1.1.4 SD DATA İNDİR – 960MB

Google Play Bağlantısı
[alert variation=”alert-success”]

KURULUMU

Animus Stand Alone v1.1.4 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.tenbirds.animus” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Animus Stand Alone v1.1.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Animus Stand Alone 1.1.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Animus Stand Alone 1.1.4 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Animus Stand Alone 1.1.4 hile apk : oyun içinde elmas bozdurarak yetenek puanı, yeniden canlanma satın alabilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar