Animus Stand Alone v1.2.1 MOD APK | MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Animus Stand Alone v1.2.1 PARA HİLELİ APK, macera, yoğun aksiyon oyunları yapımcılığını TENBIRDS stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçı ile bulunduğunuz bölümlerde karşınıza çıkan yaratıkları yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

Animus Stand Alone MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, sınırsız yetenek hileli bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yaratıklara karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen yaratık akınları, farklı silahlar, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Animus Stand Alone v1.2.1 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Animus Stand Alone Play Store’da 21.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Animus Stand Alone v1.2.1 MOD APK | MEGA HİLELİ DOWNLOAD


Hileli APK – Mod APK


Hilesiz APK – Full APK – Orjinal

Animus Stand Alone v1.2.1 MOD APK |MEGA HİLELİ KURULUMU

Animus Stand Alone v1.2.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.tenbirds.animus” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Animus Stand Alone v1.2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Animus Stand Alone 1.2.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Animus Stand Alone 1.2.1 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Animus Stand Alone 1.2.1 hile apk : oyun içinde elmas bozdurarak yetenek puanı, yeniden canlanma satın alabilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar