Antistress Relaxation Toys v3.37 MOD APK (Tüm Kilitler Açık)

DOWNLOAD Antistress Relaxation Toys v3.37 FULL APK,

stres atmak ve zaman geçirmek için mini oyunlar, yapımcılığını JindoBlu stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız karşınızda duran herhangi mini oyunlardan birisini seçmek ve sizden istenilenleri yapmaktır. 

- Advertisement -

Antistress – relaxation toys MOD APK gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık

bu sayede herhangi bir sınıra takılmadan tüm oyunları deneyebilirsiniz. Yapboz, dart, bilardo gibi oyunlar parmaklarınızın ucunda olacaktır.

Antistress Relaxation Toys v3.37 sürümünde yeni mini oyun eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek-çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Antistress Relaxation Toys Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Antistress Relaxation Toys v3.37 MOD APK DOWNLOAD

Antistress Relaxation Toys v3.37 MOD APK KURULUMU

Antistress Relaxation Toys v3.37 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Antistress Relaxation Toys 3.37 hile apk : oyun içindeki tüm kilitler açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar