Arcane Quest 3 v1.5.4 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Arcane Quest 3 v1.5.4 MOD APK – PARA HİLELİ, aksiyon, macera ve gerilim türündeki oyunlar, yapımcılığını  Nex Game Studios
firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.

Arcane Quest 3 içinde bulunan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani Para hileli

- Advertisement -

Arcane Quest 3 v1.5.4 sürümünde yeni eşyalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Arcane Quest 3 Play Store’da 100.000+’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Arcane Quest 3 v1.5.4 MOD APK DOWNLOAD
Arcane Quest 3 v1.5.4 MOD APK KURULUMU

Arcane Quest 3 v1.5.4 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.nex.xquest3 ” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Arcane Quest 3 v1.5.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar