Arcane Quest Legends Offline RPG v1.0.5 PARA HİLELİ APK MOD

Download Arcane Quest Legends Offline RPG v1.0.5 PARA HİLELİ APK MOD, RPG, macera ve orta çağda geçen oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Nex Game Studios firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir.

Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz mistik dünya içinde düşmanlarınıza karşı savaşmak, insanlara yardım etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Arcane Quest Legends Offline RPG içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, gerçek parayla satılan bölümlerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz ekipmanları satın alıp, karakterinizi rahatça geliştirebilirsiniz.

Uzun soluklu oyun yapısı, tehlikeli yaratıklar, arkadaşlarınız ve dahası sizleri bekliyor. 

Arcane Quest Legends Offline RPG v1.0.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Arcane Quest Legends – Offline RPG Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Arcane Quest Legends Offline RPG v1.0.5 PARA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : oyun içinde para ve altın harcadıkça artar.

Arcane Quest Legends Offline RPG v1.0.5 PARA HİLELİ APK MOD KURULUMU

Arcane Quest Legends Offline RPG v1.0.5 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.nex.xquestarpg1” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Arcane Quest Legends Offline RPG 1.0.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Arcane Quest Legends Offline RPG 1.0.5 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Arcane Quest Legends Offline RPG 1.0.5 altın hile apk : oyun içinde altın miktarınız harcadıkça artar.

Arcane Quest Legends Offline RPG 1.0.5 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan bölümlerin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar