ARK Survival Evolved v1.1.16 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD ARK Survival Evolved v1.1.16 PARA HİLELİ APK

aksiyon, hayatta kalma ve açık dünya türündeki oyunlar, yapımcılığını ünlü Studio Wildcard firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde hayatta kalmaya çalışmak, kendi yaşam alanınızı inşa etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

ARK Survival Evolved MOD APK yani 

  • gerçek parayla satılan eşyaların kilidi açıktır
  • sınırsız para hileli
  • premium hileli
  • god console hileli 

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz özel eşyaları satın alıp, daima üstün olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, yüzlerce eşya, gelişmiş craft sistemi, başta dinozorlar olmak üzere onlarca hayvan ve dahası sizleri bekliyor. 

ARK Survival Evolved v1.1.16 sürümünde yeni eşyalar, bölgeler eklenmiş olup, onlarca hata düzenlemesi yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

ARK Survival Evolved Play Store’da 160.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


ARK Survival Evolved v1.1.16 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

UYARI : oyunu kurup-oynayabilmek için Android 7.0 ve üstü performanslı bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

BİLGİLENDİRME : oyundaki hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki hile açıklamasını okuyunuz.

BİLGİLENDİRME : “God Console” hilesi bazı cihazlarda aktif olmayabilir.

ARK Survival Evolved v1.1.16 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

ARK Survival Evolved v1.1.16 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.studiowildcard.wardrumstudios.ark” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

ARK Survival Evolved v1.1.16 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

ARK Survival Evolved 1.1.16 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda PLAY ARK butonuna basın, karşınıza gelen uyarıda ACCEPT butonuna basarak devam ediniz, kayıtlı profil üzerinden ilerleyin, paranız yani amber miktarınız sınırsız olacaktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar