Armored Squad Mechs vs Robots v1.7.6 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Armored Squad Mechs vs Robots v1.7.6 PARA HİLELİ APK

robot savaş ve simülasyon oyunları, yapımcılığını FoxForce Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız robot ile bulunduğunuz savaş alanı içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Armored Squad Mechs vs Robots MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • gerçek parayla satılan tüm robotların kilidi açık

şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz robotları seçip, özel silahlar ekleyebilirsiniz. Uzun süren savaşlar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, özel yeteneklere sahip robotlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Armored Squad Mechs vs Robots v1.7.6 sürümünde yeni silahlar, ekipmanlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Armored Squad Mechs vs Robots Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Armored Squad Mechs vs Robots v1.7.6 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Armored Squad Mechs vs Robots v1.7.6 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

Armored Squad Mechs vs Robots v1.7.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Armored Squad Mechs vs Robots 1.7.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Armored Squad Mechs vs Robots 1.7.6 robot hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan robotların kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar