Army Battle Simulator v1.2.27 PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Army Battle Simulator v1.2.27 PARA HİLELİ APK strateji ve savaş oyunları, yapımcılığını Rappid Studios firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.

Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçılar ile bulunduğunuz alanda rakibinizin ordusuna karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır.

- Advertisement -

Army Battle Simulator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız asker hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez olup düşman güçlerini kolayca darmadağın edebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, bitmek bilmeyen savaşlar, özel yeteneklere sahip askerler ve dahası sizleri bekliyor. 

Army Battle Simulator v1.2.27 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Army Battle Simulator Google Play Store’da 35.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Army Battle Simulator v1.2.27 MOD APK – PARA HİLELİ  DOWNLOAD
Army Battle Simulator v1.2.27 MOD APK KURULUMU

Army Battle Simulator v1.2.27 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Army Battle Simulator 1.2.27 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Army Battle Simulator 1.2.27 para hile apk : oyun içinde paranıza bakmanız yeterlidir.

Army Battle Simulator 1.2.27 asker hile apk : oyun içinde asker miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : para ve asker hilesi çok oyunculu modda çalışmaz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar