Asphalt 8 Airborne v4.0.2a APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Asphalt 8 Airborne v4.0.2a PARA HİLELİ APK

araba sürme ve yarış yapma oyunları, yapımcılığını Gameloft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz zorlu yollarda daima ileri doğru gitmek, rakiplerinizi geçmek ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. 

- Advertisement -

Asphalt 8 Airborne MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • yüksek seviye hileli
  • sınırsız yıldız hileli

olarak sunuyorum bu sayede tüm araçları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip rakiplerinizin korkulu rüyası olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca gerçek markaya ait araba, farklı ülkelerden yollar ve dahası sizleri bekliyor. 

Asphalt 8 Airborne v4.0.2a sürümünde yeni Çin yılı etkinlikleri sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Asphalt 8: Airborne Play Store’da 8.650.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Asphalt 8 Airborne v4.0.2a APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Asphalt 8 Airborne v4.0.2a APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

Asphalt 8 Airborne v4.0.2a MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Asphalt 8 Airborne 4.0.2a para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Asphalt 8 Airborne 4.0.2a seviye hile apk : oyuna yüksek seviyeli olarak başlarsınız.

MEGA HİLE : oyun içindeki mavi jeton ile satılan tüm araçların değeri sarı jetonlara dönüştürülmüştür bu sayede onları da satın alabilirsiniz.

UYARI : oyun içindeki jeton miktarlarınız bazen “0” sıfır olarak gözükebilir ancak sınırsızdır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar