Sending
User Review
0 (0 votes)

DOWNLOAD Asphalt 8 Airborne v4.1.1a PARA HİLELİ APK,

araba sürme, yarış ve simülasyon oyunları, yapımcılığını Gameloft firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz yol üstünde daima ileri gitmek, rakiplerinizi sollamak ve bitiş çizgisine varmaktır. 

Asphalt 8 Airborne MOD APK sınırsız para hileli, yüksek seviye hileli, sınırsız yıldız hileli

bu sayede tüm araçları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip rakiplerinizin korkulu rüyası olabilirsiniz. Zorlu yollar, gerçek markaların arabaları, hızlı rakipler ve dahası sizleri bekliyor. 

Asphalt 8 Airborne v4.1.1a sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Asphalt 8: Airborne Play Store’da 8.685.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Asphalt 8 Airborne v4.1.1a MOD APK DOWNLOAD

Asphalt 8 Airborne v4.1.1a MOD APK KURULUMU

BİLGİLENDİRME : oyunu açtığınızda iç indirme başlamazsa, hileli oyunu silin, Google Play Store üzerinden Asphalt 8’i indirme başlatıp 1-2MB indikten sonra iptal edin ve MOD APK dosyasını tekrar kurup oyuna girin.


Asphalt 8 Airborne v4.1.1a MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Asphalt 8 Airborne 4.1.1a para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Asphalt 8 Airborne 4.1.1a seviye hile apk : oyuna yüksek seviyeli olarak başlarsınız.

MEGA HİLE : oyun içindeki mavi jeton ile satılan tüm araçların değeri sarı jetonlara dönüştürülmüştür bu sayede onları da satın alabilirsiniz.

UYARI : oyun içindeki jeton miktarlarınız bazen “0” sıfır olarak gözükebilir ancak sınırsızdır.
Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.