Asphalt 8 Airborne v4.3.0j MOD APK – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Asphalt 8 Airborne v4.3.0j PARA HİLELİ APK, araba sürme oyunları yapımcılığını Gameloft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz parkur içinde rakiplerinizle kapışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır.

Asphalt 8 Airborne MOD APK sınırsız para hileli, yüksek seviye hileli, sınırsız yıldız hileli, bu sayede tüm araçları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip rakiplerinizin korkulu rüyası olabilirsiniz. Tamamı gerçek markalara ait onlarca araba, zorlu yarış pistleri, hızlı rakipler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Asphalt 8 Airborne v4.3.0j sürümünde CCXR Trevita, Ford GT ve Aston Martin Vantage araçları eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Asphalt 8: Airborne Play Store’da 8.825.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Asphalt 8 Airborne v4.3.0j MOD APK – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Asphalt 8 Airborne v4.3.0j MOD APK – MEGA HİLELİ KURULUMUBİLGİLENDİRME : oyunu açtığınızda iç indirme başlamazsa, hileli oyunu silin, Google Play Store üzerinden Asphalt 8’i indirme başlatıp 1-2MB indikten sonra iptal edin ve MOD APK dosyasını tekrar kurup oyuna girin.

Asphalt 8 Airborne v4.3.0j MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Asphalt 8 Airborne 4.3.0j para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Asphalt 8 Airborne 4.3.0j seviye hile apk : oyuna yüksek seviyeli olarak başlarsınız.

MEGA HİLE : oyun içindeki mavi jeton ile satılan tüm araçların değeri sarı jetonlara dönüştürülmüştür bu sayede onları da satın alabilirsiniz.

UYARI : oyun içindeki jeton miktarlarınız bazen “0” sıfır olarak gözükebilir ancak sınırsızdır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar