Sending
User Review
5 (1 vote)

DOWNLOAD Asphalt 8 Airborne v4.5.0m PARA HİLELİ APK, araba sürme oyunları yapımcılığını Gameloft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz parkur içinde rakiplerinizle kapışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır.

Asphalt 8 Airborne MOD APK sınırsız para hileli, yüksek seviye hileli, sınırsız yıldız hileli, bu sayede tüm araçları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip rakiplerinizin korkulu rüyası olabilirsiniz. Tamamı gerçek markalara ait onlarca araba, zorlu yarış pistleri, hızlı rakipler ve dahası sizleri bekliyor.

Asphalt 8 Airborne v4.5.0m sürümünde yeni ay pisti ve yarışlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Asphalt 8: Airborne Play Store’da 8.750.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Asphalt 8 Airborne v4.5.0m MOD APK | MEGA HİLELİ DOWNLOAD


Asphalt 8 Airborne v4.5.0m MOD APK | MEGA HİLELİ KURULUMUUYARI : apk dosyasını kurup – oynayabilmek için performanslı bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

Asphalt 8 Airborne v4.5.0m MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Asphalt 8 Airborne 4.5.0m para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Asphalt 8 Airborne 4.5.0m seviye hile apk : oyuna yüksek seviyeli olarak başlarsınız.

MEGA HİLE : oyun içindeki mavi jeton ile satılan tüm araçların değeri sarı jetonlara dönüştürülmüştür bu sayede onları da satın alabilirsiniz.

UYARI : oyun içindeki jeton miktarlarınız bazen “0” sıfır olarak gözükebilir ancak sınırsızdır.5/5 (1 Review)

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir