Asphalt 9 Legends v0.4.6с FULL APK – MOD DOWNLOAD

Asphalt 9 Legends v0.4.6с FULL APK – MOD DOWNLOAD, DOWNLOAD APK, APK İNDİR, araba yarış oyunlarını sevenler için, yapımcılığını ünlü GAMELOFT stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız spor araba ile bulunduğunuz yol üstünde rakiplerinizle kapışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. Asphalt 9 Legends henüz ülkemiz için sunulmadığından ERKEN ERİŞİM olarak ekliyorum bu sayede birçok oyuncudan önce giriş yapabilir, yolların kralı olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen yarışlar, tamamı lisanslı gerçek markalara ait arabalar, dünyanın farklı bölgeleri ve dahası sizleri bekliyor. Asphalt 9 Legends v0.4.6с sürümünde sunulmuştur, henüz global olarak indirilmeye hazır değildir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Asphalt 9 Legends Play Store’da ülkemiz için henüz indirilmeye sunulmamıştır.

- Advertisement -

viteste alın ve dünyanın en iyi, en korkusuz sokak yarışçısı artıları almak ve bir sonraki Asfalt Legend olmak – Asphalt 8 yaratıcıları: Airborne.

Asfalt 9: Efsaneler Eğer Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi ünlü otomobil üreticilerinin, başka oyunlarda farklı olarak sürücü için gerçek hiper otomobillerin üst listesi özelliğine sahiptir. Dünyanın dört rakip hız makinelere karşı muhteşem yerlerdeki rüya ihtiyacınız otomobil ve yarış almaya özgürsünüz. hızlı yolu Hit ve Parkurunuz Legend olmak toz içinde limitlerinizi bırakın!

Avucunuzun BİR KONSOLU DENEYİMİ
titizlikle ayrıntılı gerçek arabalar, serin HDR teknikleri ve gerçek bir blockbuster yarış film haline her yarışı çevirmek çarpıcı görsel ve parçacık efektleri ile çoğu hiper gerçekçi çarşı yarış oyunlarından birinin dalın.

EN SAYGIN MOTORLU ARAÇLAR
Dünyanın en iyi hız makineleri 50’nin üzerinde toplayın. Her serin araç özenle estetik ve bugüne kadar herhangi Asfalt oyunların en çok arzu serisinin ihtiyaç üst sürüş performansına dayalı seçildi.

Parmaklarınızın ucunda ÖZELLEŞTİRME
Aracınız için tam renk ve malzeme tanımlamak için yeni araba düzenleyici kullanın. Ayrıca yolda en iyi bakmak için Jant ve daha rengini seçebilirsiniz.

ARCADE FUN bir BLAST
Aracınızın ses duvarını kırmak yapmak gerekir hız nihai boost için nihai Nitro Pulse açığa çıkarmak için sizin nitro şarj! Çift kademe molası şık bir şekilde çok oyunculu veya AI rakipler aşağı çekmek ve arkanızda onlara tükenmişlik izlemek için herhangi bir zamanda 360 ° yapmak!

Bir SOKAK EFSANESİ OLMAK
üzerinde 60 mevsim ve 800 olayları tamamlayarak Kariyer modunda sokak yolculuğuna başlayın. Ve çevrimiçi çok oyunculu modda dünyanın her yerinden en fazla 7 rakip oyunculara karşı yarışarak gerçek Asfalt yarışçı efsane haline gelir.

SON YARIŞ KONTROL
Mater yenilikçi TouchDrive, çarşı eğlenceli ve hızlı hızlı odaklanmak zihninizi boşaltmak için araba direksiyonu düzene yeni bir sürüş kontrol şeması.

RAKAMLARLA DAYANIMI
Asfalt oyunların hiçbirinde ilk kez, Kulüp özelliği ile gibi düşünen yarışçı arkadaşlar kendi çevrimiçi topluluk oluşturabilir. En iyi yarış ve çok oyunculu Kulübü liderlik saflarına sürücü kadar iyi Milestone ödülleri kilidini açmak için dost hız ucubeler ve motor kafaları ile işbirliği yapın.

ücretsiz oyun hayranları için mükemmel bir oyun, arcade yarış, hızlı, sürüklenme yarış sürüş trafik ve nitro ücret, güç motoru rekabet yoluyla dokuma!

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Asphalt 9 Legends v0.4.6с FULL APK – MOD DOWNLOAD

UYARI : oyunu oynayabilmek için kurulum kısmını (VPN) tamamen uygulamak zorundasınız, aksi halde bölge hatası verir ve oyun çalışmaz.

UYARI : oyun sunucularında bakım çalışması olduğu zaman Filipinler-Vietnam ülkelerine ait VPN kullansanız da çalışmaz, bağlantı hatası verir (connect), yapımcının çözmesi gereken bir sorundur.
Asphalt 9 Legends v0.4.6с FULL APK İNDİR – 79MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Asphalt 9 Legends v0.4.6с SD DATA İNDİR – 1.17GB


Google Play Bağlantısı

KURULUMU

Asphalt 9 Legends v0.4.6с SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gameloft.android.ANMP.GloftA9HM” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Asphalt 9 Legends v0.4.6с FULL APK dosyamızı indirip kuralım.

Asphalt 9 Legends şuan için sadece Filipinler-Vietnam ülkelerinde direk oynanabiliyor, Türkiye’den oynamak için VPN kullanmak zorundayız, aşağıdaki linkten “VPN Touch” uygulamasını indirelim.

VPN Touch Premium İNDİR

Uygulamayı kurup, açalım bölge seçme kısmından “Vietnam” seçelim ve turuncu CONNECT butonuna basalım.

BAĞLANTI kurulduğu zaman, OYUNA GİRİŞ YAPABİLİRSİNİZ.

UYARI : paylaştığım VPN şuanda sorunsuz çalışmaktadır, bir problem olursa Filipinler-Vietnam bağlantısı olan herhangi bir VPN uygulamasını bulup kullanabilirsiniz.

BİLGİLENDİRME : oyun içinde ayarlardan klasik sensör veya ekran kontrollerini seçebilirsiniz


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar