Asphalt 9 Legends v0.5.3a FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Asphalt 9 Legends v0.5.3a FULL APK, araba yarış oyunlarını sevenler için yapımcılığını Gameloft firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız spor araba ile bulunduğunuz yolda rakiplerinizle kapışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. Asphalt 9 Legends henüz ülkemiz için sunulmadığından ERKEN ERİŞİM olarak ekliyorum bu sayede birçok oyuncudan önce giriş yapabilir, yolların kralı olabilirsiniz. Tamamı gerçek markalara ait onlarca araba, keskin virajlar, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. Tamamı gerçek marka ve modellere ait onlarca araba, keskin virajlar, hızlı rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Asphalt 9 Legends v0.5.3a sürümünde yeni oyun modu ve yarışlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Asphalt 9 Legends Play Store’da ülkemiz için henüz indirilmeye sunulmamıştır.


- Advertisement -

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Asphalt 9 Legends v0.5.3a FULL APK – ERKEN ERİŞİM DOWNLOAD


UYARI : oyunu oynayabilmek için kurulum kısmını (VPN) tamamen uygulamak zorundasınız, aksi halde bölge hatası verir ve oyun çalışmaz.

UYARI : oyun sunucularında bakım çalışması olduğu zaman Filipinler-Vietnam ülkelerine ait VPN kullansanız da çalışmaz, bağlantı hatası verir (connect), yapımcının çözmesi gereken bir sorundur.

Asphalt 9 Legends v0.5.3a FULL APK İNDİR – 74MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Yedek Link UploadBoy

Asphalt 9 Legends v0.5.3a SD DATA İNDİR – 1.13GB

Google Play Bağlantısı

Asphalt 9 Legends KURULUMU

Asphalt 9 Legends v0.5.3a SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gameloft.android.ANMP.GloftA9HM” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Asphalt 9 Legends v0.5.3a FULL APK dosyamızı indirip kuralım.

Asphalt 9 Legends şuan için sadece Filipinler-Vietnam ülkelerinde direk oynanabiliyor, Türkiye’den oynamak için VPN kullanmak zorundayız, aşağıdaki linkten “VPN Touch” uygulamasını indirelim.

VPN Touch Premium İNDİR

Uygulamayı kurup, açalım bölge seçme kısmından “Vietnam” seçelim ve turuncu CONNECT butonuna basalım. (bazen bağlansa da internet bağlantısı olmayabilir, 1-2 defa bağlantı butonuna basın)

BAĞLANTI kurulduğu zaman, OYUNA GİRİŞ YAPABİLİRSİNİZ.

UYARI : paylaştığım VPN şuanda sorunsuz çalışmaktadır, bir problem olursa Filipinler-Vietnam bağlantısı olan herhangi bir VPN uygulamasını bulup kullanabilirsiniz.

BİLGİLENDİRME : oyun içinde ayarlardan klasik sensör veya ekran kontrollerini seçebilirsiniz


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar