Asphalt Nitro v1.7.2o MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Asphalt Nitro v1.7.2o PARA HİLELİ APK

Araba yarış oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Gameloft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz yol üstünde rakiplerinizle kapışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. 

- Advertisement -

Asphalt Nitro içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız jeton hileli

olarak sunuyorum bu sayede araçları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip daima öne geçebilirsiniz. Bitmek bilmeyen yollar, gerçek marka-modellerde arabalar, hızlı rakipler ve dahası sizleri bekliyor. 

Asphalt Nitro v1.7.2o sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Asphalt Nitro Play Store’da 1.200.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Asphalt Nitro v1.7.2o MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Asphalt Nitro v1.7.2o MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

Asphalt Nitro v1.7.2o MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Asphalt Nitro 1.7.2o para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Asphalt Nitro 1.7.2o jeton hile apk : oyuna giriş yaptığınızda jeton miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : oyun hileli olduğu için bazı araçlar görünmeyebilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar