Assassins Creed Rebellion MOD APK v2.5.0 | MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Assassins Creed Rebellion v2.5.0 PARA HİLELİ APK, macera, strateji ve sıra tabanlı oyunları, yapımcılığını Ubisoft Entertainment stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız suikastçı karakterler ile bulunduğunuz görevlerde düşman hedeflerini etkisiz hale getirmek ve kalenizi güçlendirmektir.

Assassin’s Creed Rebellion MOD APK yani sınırsız can hileli, tüm kahramanların kilidi açık hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz karakter ile düşmanlarınıza karşı savaşabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, özel yeteneklere sahip onlarca karakter, zorlu rakipler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Assassins Creed Rebellion v2.5.0 sürümünde yeni kahramanlar, ekipmanlar ve görevler eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. 

Assassin’s Creed: Rebellion Play Store’da 285.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Assassins Creed Rebellion MOD APK v2.5.0 | MEGA HİLELİ DOWNLOADAssassins Creed Rebellion MOD APK v2.5.0 | MEGA HİLELİ KURULUMUBilgilendirme : oyun içinde elmas harcayabilmek için internet üzerinden kontrol sağlanıyor bu yüzden elmas hilesi olmuyor, onun yerine altın ve tüm karakterlerin kilidini açtım.

Assassins Creed Rebellion v2.5.0 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ubisoft.accovenant” ve android/obb klasörü içine atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Assassins Creed Rebellion v2.5.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Assassins Creed Rebellion 2.5.0 can hile apk : oyun içinde karakterlerinizin canı azalmaz.

Assassins Creed Rebellion 2.5.0 karakter hile apk : oyun içindeki tüm karakterlerin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar