Assassin’s Creed Rebellion v2.2.1 MOD APK | MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Assassin’s Creed Rebellion v2.2.1 PARA HİLELİ APK, kıyasıya mücadele, suikast oyunları yapımcılığını Ubisoft Entertainment firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız suikastçı birliği ile bulunduğunuz görevlerde düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek ve değerli sandıkları toplamaktır. 

Assassin’s Creed Rebellion MOD APK sınırsız para hileli, tüm kahramanların kilidi açık hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz karakter ile düşmanlarınıza karşı savaşabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen mücadeleler, tehlikeli rakipler, onlarca kahraman ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Assassin’s Creed Rebellion v2.2.1 sürümünde yeni karakterler, etkinlikler, İtalyan kardeşliği görevleri ve dahası sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Assassin’s Creed: Rebellion Play Store’da 250.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Assassin’s Creed Rebellion v2.2.1 MOD APK | MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Assassin’s Creed Rebellion v2.2.1 MOD APK | MEGA HİLELİ KURULUMU

Bilgilendirme : oyun içinde elmas harcayabilmek için internet üzerinden kontrol sağlanıyor bu yüzden elmas hilesi olmuyor, onun yerine altın ve tüm karakterlerin kilidini açtım.

Assassins Creed Rebellion v2.2.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ubisoft.accovenant” ve android/obb klasörü içine atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Assassins Creed Rebellion v2.2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Assassins Creed Rebellion 2.2.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Assassins Creed Rebellion 2.2.1 hile apk : oyun içindeki tüm karakterlerin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar