ATOM RPG v1.20.3 MOD APK | KARAKTER KİLİTLERİ AÇIK

Download ATOM RPG v1.20.3 Karakter Kilitleri Açık APK, macera, açık dünya ve hayatta kalma türündeki oyunlar yapımcılığını ATENT GAMES LTD firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz tehlikeli dünya içinde düşmanlarınızla savaşmak, görevleri tamamlamak ve hayatta kalma mücadelesi vermektir. ATOM RPG MOD APK yani destekçi üyeler için sunulan karakter kilitleri açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini biraz daha fazla çıkarabilir, garip dünya içinde kötü insanlara ve yaratıklara karşı üstün olabilirsiniz. Onlarca eşya – ekipman, keşfetmeniz gereken bölgeler, iletişim halinde kalmanız gereken insanlar ve dahası sizleri bekliyor. ATOM RPG v1.20.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. ATOM RPG Play Store’da 76.99TL’dir.

ATOM RPG v1.20.3 MOD APK KURULUMU

UYARI : oyunu kurup – oynayabilmek için ARMV8 işlemcili bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

- Advertisement -

BİLGİLENDİRME : hileyi kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamayı okuyunuz.

ATOM RPG v1.20.3 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.atomrpg” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

ATOM RPG v1.20.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

ATOM RPG 1.20.3 hile apk : oyuna giriş yaptığınızda sol taraftaki ilk menüden SETTINGS kısmına girin açılan bölümde en altta sağ köşede yer alan Enter Code butonuna basın ardından herhangi bir şey yazıp Done butona basın, karakter kilitleri açılacaktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

ATOM RPG v1.20.3 MOD APK DOWNLOAD

ATOM RPG | Yeni ve Eski Sürümleri

ATOM RPG v1.20.3 MOD APK | KARAKTER KİLİTLERİ AÇIK

0
Download ATOM RPG v1.20.3 Karakter Kilitleri Açık APK, macera, açık dünya ve hayatta kalma türündeki oyunlar yapımcılığını ATENT GAMES LTD firmasının üstlendiği Android platformunun...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar