AWAKENING v1.0.1 FULL APK

AWAKENING v1.0.1 FULL APK, korku, gerilim ve gizem dolu oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Blazes stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan başarılı oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz terkedilmiş kasaba-şehirde ilerlemek, olayları çözmek ve yaratıklardan kaçmaktır. Gizemli olaylar, karanlık ortamlar, ürkütücü sesler ve dahası sizleri bekliyor. Koşun, bulmacaları çözün, yeni ortamları keşfedin ve hayalet kasabadan kurtulmaya çalışın. Takip etmeniz gereken haritalar, kaçmanız gereken yaratıklar, hayaletler parmaklarınızın ucunda olacaktır. Kilitleri açmak için tüm ipuçlarını kullanmak zorundasınız aksi halde tıkanıp kalabilirsiniz. AWAKENING v1.0.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. AWAKENING Play Store’da 5.39TL’dir.


- Advertisement -

GOOGLE PLAY AÇIKLAMALARI

Uyanış: Elizabeth Öyküsü – terör atmosfere mistik harika grafikler ile birinci şahıs korku hayatta kalma dan arayışı ve korkutucu.

Oyun aniden George Turner yolunda görünen bir hayalet kasaba, gerçekleşir.
kahramanı kez bu rota yüzlerce birlikte geçti ama şehir hayatında ilk kez görür. Bu nasıl olabilir diye mi soruyorsunuz?
Bir şehir ki hiçbir insan, her hışırtı Ölümün yaklaştığını anlamına gelebilir şehir vardır. Sen olacak
Çok gizemli olayların üyesi ve eski bir kötülük çekti hangi gizemleri ve sırları, çözülmeye. Ölü şehir hikayesini öğrenin ve bu lanetli yerden canlı çıkmak için deneyin.

Özellikler:
– korkutucu mistik atmosferine bırakın ve gerçek korku hissi yaşayabilirsiniz.
– mistik eserler koleksiyonu birleştirin.
– Sofistike hikayesi inanılmaz bir hikaye sizi bırakın.
– Harika grafikler ve kolay kontrolü.
– İlginç bulmaca ve karmaşık sırları.
– Rusça Atmosferik film müziği ve ses.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

AWAKENING v1.0.1 FULL APK DOWNLOAD

UYARI : oyun Rusça olarak başlar, ilk menüden 3.seçeneğe girip, İngilizceyi seçebilirsiniz.
AWAKENING v1.0.1 FULL APK İNDİR – 36MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

AWAKENING v1.0.1 SD DATA İNDİR – 483MB

Google Play Bağlantısı
KURULUMU

AWAKENING v1.0.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım”com.Blazes.AWAKENING” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

AWAKENING v1.0.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar