AXE IO v1.2.1 ELMAS HİLELİ APK MOD

AXE IO v1.2.1 ELMAS HİLELİ APK MOD

io, orta çağ, aksiyon, ve mücadele oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Crescent Moon Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız baltalı karakter ile bulunduğunuz arena içinde rakiplerinizle mücadele etmek ve bölümde birinci olmaya çalışmaktır. AXE IO içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli, birçok karakterin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz savaşçıyı seçip rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, farklı oyun modları, dünyanın dört bir yanından oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. AXE IO v1.2.1 sürümünde yeni oyun modları eklenip, hata düzenlemeleri yapılmıştır, ayrıca genel paylaşımı sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. AXE.IO Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.- Advertisement -

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

AXE IO v1.2.1 ELMAS HİLELİ APK MOD DOWNLOADAXE IO v1.2.1 MOD APK İNDİR – 61MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex DiskAXE IO v1.2.1 ELMAS HİLELİ APK MOD KURULUMU

AXE IO v1.2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

AXE IO 1.2.1 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar