AXE IO v1.3.2 ELMAS HİLELİ APK

AXE IO v1.3.2 ELMAS HİLELİ APK, DOWNLOAD APK, APK İNDİR kıyasıya mücadele ve io oyunlarını sevenler  yapımcılığını ünlü Crescent Moon Games firmasının üstlendiği geçtiğimiz günlerde Android platformuna giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız baltalı karakter ile bulunduğunuz arena içinde rakiplerinizle mücadele etmek ve en yüksek puana ulaşmaktır. . AXE IO içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli, birçok karakterin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz savaşçıyı seçip rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, güçlü karakterler, özel yetenekler, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. AXE IO v1.3.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. AXE.IO Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

- Advertisement -

[toggles behavior=”accordion”]
[toggle title=”Gogle Play Acıklamalarını Oku”]

diğer ölümcül şövalyeler bir takım ile küçük savaş arenasına attılar, sen eksenleri atma onları öldürmek ve hayatta dışarı almak istiyorsanız mümkün olduğunca uzun süre hayatta gerekecek! aksiyon dolu, hızlı tempolu oyun ve acımasız mücadele ile, AX IO koltuğun kenarına üzerinde olacak!

DÜŞMAN savaşçı ÇATLAK Kafatası!
kontrolleri önemli şeyler daha fazla odaklanmak böylece usta kolaydır – düşman savaşçı öldürme! savaş arenasında etrafında karakteri taşımak için bir joystick olarak sol başparmağını kullanın. Onların kafatası çatlaması ve bu süreçte onları öldürerek – yeşil ok düşman işaret ediyor ve düşman doğru savrulan bir atma balta göndermeye atmak tıklayın emin olarak atış hedefleyin.

BİR AX BUL, onu almak. TÜM GÜN UZUN SİZE İYİ şans olacak. ÖLMEDEN SÜRECE.
Eğer bir balta atmak kez – Eğer (hop) düşmanını öldürmek veya kaçırmak ister – Eğer tekrar atabilir önce bir tane bulması gerekecek. Sadece otomatik onu almak için yere balta üzerinde çalıştırın. eksenleri her yerde uçuyor atma olarak Arkanı kolla! Eğer ölürsen, senin ödülleri toplamak ve seviye 1 den tekrar başlayın.

Daha uzun süre hayatta. DAHA İYİ sizi öldürebilir.
Eğer savaş arenasında bir düşman öldürmek, onlar altın damla edeceğiz. EXP kazanmanın ve savaşçı yukarı seviyeye bu paraları çalmak. seviyesi ne kadar yüksekse daha atma bir kerede taşıyabilir eksenleri. Eğer hızlı bir şekilde sınırsız eksenlerini atabilir yeri de Berserker öfkesi kısa bir patlama elde edersiniz. atma Durma!

=======================================

AX IO: BRUTAL Battleground – SEÇMELER

• amaçlayan sıvı hareketi ve kolay için basit bir dokunuş kontrolleri
• Atma ölümcül atma aralığından düşmanları öldürmek eksenleri
• … Ya kadar yakın!
• Daha fazla eksenleri taşımak için savaşçı üst düzeye
• Berserker öfkesi Sadece insanüstü hızlarda eksenleri atmak sağlar
• savaş arenasında 16 savaşçı gibi oynayın; Warlord, Dark Knight, hırsız, Raider, Hunter ve daha fazlası!
• Savaş & muharebe arenalarda çeşitli kavga
• Hızlı oyun ve kesintisiz savaş mekaniği
• dünya lideri gemide bir yer için yarışın
• Savaş sonsuz arenada, düşman sadece gelmeye devam!

Bu süper bağımlılık, inanılmaz yoğun oyun bağımlısı olacak! Eğer iki yedek dakika veya yirmi olsun, her zaman eğlenceli katılmak ve AXE.IO birkaç kafatası çatlak zaman yok!

================================================== ============================
AXE.IO Bugün ücretsiz İNDİR – EN BRUTAL BATTLE ARENA OYUNU ETRAFINDA!
================================================== ============================

Google Play Uygulaması İle Orjinal Programı İndir

[/toggle]
[/toggles]

AXE IO OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

AXE IO v1.3.2 ELMAS HİLELİ APK DOWNLOAD
AXE IO v1.3.2 MOD APK İNDİR – 63MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı İndir
[alert variation=”alert-success”]

AXE IO KURULUMU

AXE IO v1.3.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

AXE IO 1.3.2 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar