Bad 2 Bad Extinction v1.9.0 MOD APK | PARA ve ELMAS HİLELİ

Bad 2 Bad Extinction v1.9.0 PARA HİLELİ APK, aksiyon, takım yönetimi ve silahlı oyunları yapımcılığını DAWINSTONE firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız hayvanlardan oluşan askeri bir tim ile bulunduğunuz görevlerde hedeflerinizi etkisiz hale getirmek ve bölümleri tamamlamaktır.

BAD 2 BAD: EXTINCTION MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, askerlerinizi güçlendirip, özel silahları kullanabilirsiniz. Tehlikeli hedefler, bitmek bilmeyen düşman akınları, farklı ekipmanlar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Bad 2 Bad Extinction v1.9.0 sürümünde silahlar için düzenlemeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Bad 2 Bad Extinction Play Store’da 15.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Bad 2 Bad Extinction v1.9.0 MOD APK

Bad 2 Bad Extinction v1.9.0 MOD APK | PARA ve ELMAS HİLELİ  DOWNLOAD

Bad 2 Bad Extinction v1.9.0 MOD APK | PARA ve ELMAS HİLELİ KURULUMUBİLGİLENDİRME : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir, elmas hilesi ilk yaptığınız elmas harcamasından sonra aktif olacaktır.

Bad 2 Bad Extinction v1.9.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bad 2 Bad Extinction 1.9.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Bad 2 Bad Extinction 1.9.0 elmas hile apk : oyun içinde yaptığınız ilk elmas harcamasından sonra elmasınız sınırsız olacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar