Ball Mayhem v1.9 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Ball Mayhem v1.9 PARA HİLELİ APK

zorlu ve uğraştıran oyunlar, yapımcılığını ünlü VOODOO firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz Amerikan futbolu sahası içinde topu rakibin kalesine kadar taşımaktır. 

- Advertisement -

Ball Mayhem!MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • tüm karakterlerin
  • tasarımların kilidi açık

şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinize karşı daima havalı olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen çarpışmalar, büyük bir saha, taşınması zor top ve dahası sizleri bekliyor. 

Ball Mayhem v1.9 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Ball Mayhem Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Ball Mayhem v1.9 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Ball Mayhem v1.9 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

Ball Mayhem v1.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Ball Mayhem 1.9 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Ball Mayhem 1.9 hile apk : oyun içindeki tüm karakter, top ve tasarım kilitleri açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar