Batı Silahşör | West Gunfighter v1.8 MOD APK | PARA HİLELİ

Download Batı Silahşör West Gunfighter v1.8 PARA HİLELİ APK, aksiyon, açık dünya ve silahlı çatışma oyunları, yapımcılığını Candy Mobile stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kovboy karakteri ile bulunduğunuz vahşi batıda düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır.

Batı silahşör – West Gunfighter MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz silah, kıyafet ve ekipmanları satın alabilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, farklı silahlar, binek atınız ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Batı Silahşör West Gunfighter v1.8 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. West Gunfighter Play Store’da 240.000’den fazla indirilmiştir.

West Gunfighter v1.8 MOD APK KURULUMU

West Gunfighter v1.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

West Gunfighter 1.8 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

West Gunfighter 1.8 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

West Gunfighter v1.8 MOD APK DOWNLOAD

West Gunfighter | Yeni ve Eski Sürümleri

West Gunfighter MOD

Batı Silahşör | West Gunfighter v1.8 MOD APK | PARA HİLELİ

0
Download Batı Silahşör West Gunfighter v1.8 PARA HİLELİ APK, aksiyon, açık dünya ve silahlı çatışma oyunları, yapımcılığını Candy Mobile stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar