Battle of Warships v1.66.11 PARA HİLELİ APK

0
202
Battle of Warships v1.66.11 PARA HİLELİ APK DOWNLOAD
Battle of Warships v1.66.11 PARA HİLELİ APK DOWNLOAD

Battle of Warships v1.66.11 PARA HİLELİ APK, denizler üstünde geçen savaş ve simülasyon oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Cube Software stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. MOD APK yani para hileli, sınırsız altın hileli, tüm gemilerin kilidi açık, premium yani vip hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm savaş gemilerini satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen savaşlar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, yıkıcı güçteki savaş kruvazörleri ve dahası sizleri bekliyor. Battle of Warships v1.66.11 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Battle of Warships Play Store’da 210.000’den fazla indirilmiştir.

 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

Battle of Warships v1.66.11 PARA HİLELİ APK DOWNLOAD


BİLGİLENDİRME : oyun içinde para ve altın harcadıkça artar, düşük fiyatlı ürünlerden başlayıp, maddi değerlerinizi artırabilir, daha pahalı özellikleri satın alabilirsiniz.


Battle of Warships v1.66.11 MOD APK İNDİR – 193MB

Yedek Link Google Drive

Google Play Bağlantısı

Battle of Warships KURULUMU

Battle of Warships v1.66.11 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Battle of Warships 1.66.11 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Battle of Warships 1.66.11 altın hile apk : oyun içinde altın miktarınız harcadıkça artar.

Battle of Warships 1.66.11 premium hile apk : oyun içinde premium yani vip üye olarak başlarsınız.

Battle of Warships 1.66.11 gemi hile apk : oyun içindeki tüm gemilerin kilidi açıktır.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

 

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.