BATTLESHIP v0.2.2 FULL APK | TAM SÜRÜM

Hasbros BATTLESHIP v0.2.2 FULL APK, strateji ve taktik oyunları yapımcılığını Marmalade Game Studio firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaş generali ve gemileriniz ile bulunduğunuz oyun alanı içine konumlanmak, düşmanınızın bombalarından kaçmak ve rakibinize ait gemileri yok etmektir.

Hasbros BATTLESHIP FULL APK Uzun soluklu oyun yapısı, farklı oyun modları, gerçek tarihten generaller ve dahası sizleri bekliyor. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapmıştır.

- Advertisement -

Hasbros BATTLESHIP v0.2.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Hasbros BATTLESHIP Play Store’da 45.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


BATTLESHIP v0.2.2 FULL APK | TAM SÜRÜM DOWNLOAD

BATTLESHIP v0.2.2 FULL APK | TAM SÜRÜM KURULUMUBATTLESHIP v0.2.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.marmalade.battleship” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

BATTLESHIP v0.2.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar