Beach Buggy Racing 2 v1.2.0 MOD APK (Para ve Elmas Hileli)

DOWNLOAD Beach Buggy Racing 2 v1.2.0 PARA HİLELİ APK,

yarış ve araba sürme oyunları, yapımcılığını Vector Unit stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz zorlu yollarda daima ileri doğru gitmek, rakiplerinizi geçmek ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. 

- Advertisement -

Beach Buggy Racing 2 MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli

bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkabilir, dilediğiniz arabaları satın alıp, rahatça sandık açabilirsiniz. Bitmek bilmeyen yollar, farklı modellerde araçlar, özel yetenekleriniz, zorlu rakipler ve dahası sizleri bekliyor. 

Beach Buggy Racing 2 v1.2.0 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Beach Buggy Racing 2 Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Beach Buggy Racing 2 v1.2.0 MOD APK DOWNLOAD

Beach Buggy Racing 2 v1.2.0 MOD APK KURULUMU

BİLGİLENDİRME : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz elmas miktarı önemli değildir.


Beach Buggy Racing 2 v1.2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Beach Buggy Racing 2 1.2.0 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz elmas miktarı önemli değildir.

Beach Buggy Racing 2 1.2.0 para hile apk : oyun içinde elmas bozdurarak sınırsız paraya sahip olabilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar