Beast Quest v1.0.4 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Beast Quest v1.0.4 PARA HİLELİ APK

macera ve RPG oyunları, yapımcılığını Animoca Brands stüdyosunun üstlendiği Android platformunun klasik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçı karakter ile bulunduğunuz mistik dünya içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Beast Quest MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli
  • sınırsız iksir hileli
  • gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, keşfedilmeyi bekleyen farklı dünyalar, kılıcınız-kalkanınız ve dahası sizleri bekliyor. 

Beast Quest v1.0.4 sürümünde yeni bölgeler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Beast Quest Play Store’da 15.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Beast Quest v1.0.4 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Beast Quest v1.0.4 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

Beast Quest v1.0.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Beast Quest 1.0.4 pot hile apk : oyuna giriş iksir miktarına bakmanız yeterlidir.

Beast Quest 1.0.4 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Beast Quest 1.0.4 para hile apk : oyuna giriş elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar