BEAT THE BOSS 3 (17+) v2.0.3 PARA HİLELİ MOD APK

BEAT THE BOSS 3 (17+) v2.0.3 PARA HİLELİ MOD APK, stres atmak ve zaman geçirmek için oyunlar arıyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Game Hive Corporation stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz silah ve yok edici aletleri patronunuz üstünde test etmek ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. Beat The Boss 3 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, sınırsız can hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm silahları kullanıp patronunuzu etkisiz hale getirebilirsiniz. Onlarca silah, farklı ortamlar, komik hareketler ve dahası sizleri bekliyor. BEAT THE BOSS 3 (17+) v2.0.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. BEAT THE BOSS 3 (17+) Play Store’da 2.00TL’dir.

Rüyalarınız gerçek oldu. Hayatınız boyunca patronunuzu dövmek istiyordunuz ve artık özgürsünüz. Bugüne dek 50 milyon kez indirilen oyun, görünüşe göre herkesin en sevdiği stres giderme oyunu. Patronunuz da bu oyunu oynadığınızı biliyor ve tabii ki elinden hiçbir şey gelmiyor.

- Advertisement -

→ Patronunuzu özelleştirin: Şeytan her kılığa girer. Siz de kendi şeytanınızı yaratabilirsiniz!
→ Silahlarınızı özelleştirin: El bombanız kamuflaj mı olsun, şampanya rengi mi? Seçim sizin.
→ Seçkin Silahlar: Patronunuzun altına işemesi için 100’ün üzerinde yepyeni ölümcül silah.
→ Fiziksel Simülasyon: Dövmek için harcadığınız güce karşı tatmin edici tepkiler alın
→ Tek satırlık komik espriler: Sakın iş yerinde sesli gülmeyin
→ Dünya turu: El yapımı güzel sahnelerde oyun oynayın!

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

BEAT THE BOSS 3 (17+) v2.0.3 PARA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD

 


BEAT THE BOSS 3 (17+) v2.0.3 MOD APK İNDİR – 64MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı


 

BEAT THE BOSS 3 KURULUMU

BEAT THE BOSS 3 (17+) v2.0.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

BEAT THE BOSS 3 (17+) 2.0.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

BEAT THE BOSS 3 (17+) 2.0.3 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar