Bendy and the Ink Machine 1.0.795 FULL APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Bendy and the Ink Machine 1.0.795 FULL APK – PARA HİLELİ

Hafif korku, bulmaca ve macera türündeki oyunlar, yapımcılığını Joey Drew Studios firmasının üstlendiği Android platformuna çıkması uzun zamandır beklenen oyunlardan birisidir.

- Advertisement -

Amacınız kontrolünü sağladığınız garip karakter ile bulunduğunuz karanlık evren içinde bulmacaları çözmek, tehlikeli yaratıklardan kaçmak ve bölümleri tamamlamaktır. Zorlu bölümler, detaylı ortamlar, kullanabileceğiniz farklı ekipmanlar ve dahası sizleri bekliyor. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir.

Bendy and the Ink Machine v1.0.795 sürümünde Android içinde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Bendy and the Ink Machine Play Store’da 49.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Bendy and the Ink Machine 1.0.795 FULL APK – PARA HİLELİ DOWNLOADBendy and the Ink Machine 1.0.795 FULL APK – PARA HİLELİ KURULUMU

Bendy and the Ink Machine v1.0.795 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.jds.batim” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Bendy and the Ink Machine v1.0.795 full apk dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar