Benim Konuşan Tomum 2 v1.2.21.259 MOD APK – PARA HİLELİ Download

DOWNLOAD Benim Konuşan Tomum 2 v1.2.21.259 PARA HİLELİ APK

kedileri ve klasik oyunlar, yapımcılığını Outfit7 Limited firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kedi Tom ile bulunduğunuz ev için görevleri tamamlamak, onun tüm ihtiyaçlarıyla ilgilenmek ve mini oyunlar oynamaktır. 

- Advertisement -

Benim Konuşan Tomum 2 MOD APK yani

  • Benim Konuşan Tomum 2 sınırsız para hileli
  • Benim Konuşan Tomum 2 sınırsız yıldız hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz eşya, kıyafet ve yiyecekleri satın alabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, eğlenceli mini oyunlar, diğer hayvan dostlarınız ve dahası sizleri bekliyor. 

Benim Konuşan Tomum 2 v1.2.21.259 sürümünde yeni eşyalar eklenmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. 

My Talking Tom 2 Play Store’da 920.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Benim Konuşan Tomum 2 v1.2.21.259 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Benim Konuşan Tomum 2 v1.2.21.259 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

Benim Konuşan Tomum 2 v1.2.21.259 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Benim Konuşan Tomum 2 1.2.21.259 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Benim Konuşan Tomum 2 1.2.21.259 yıldız hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yıldız miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar